sobota 30. března 2013

On My Wishlist (58)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Sto tisíc království by N. K. Jemisin
GoodReads / Argo + Triton

Fantasy knížky se řadí k mým oblíbeným, občas si je celkem dost ráda přečtu. A pár jich mám doma, i když jich je pořád poněkud méně - přece jenom ty fantasy knížky bývají trochu dražší. Konkrétně tuhle knížku bych si docela ráda pořídila proto, že mě zaujala svou anotací, na GR má celkem slušné hodnocení a česká obálka se nakladatelství velmi vydařila. Musím říct, že se mi líbí mnohem více než ta originální. :) Sice netuším, kdy se mi podaří se k této knize dostat, ale ve své poličce bych ji měla ráda. :)

5 komentářů:

 1. o téhle knížce jsem neslyšela, ale vypadá dost zajímavě.. určitě se po ní poohlédnu.. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. No tak tohle tedy vypadá opravdu zajímavě a hned jak tuhle knihu někde uvidím, tak si ji přečtu a jak píšeš, ta obálka je opravdu překrásná, taky se mi líbí mnohem víc než originál^^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se na té obálce hrozně líbí ty barvy, vážně k sobě skvěle ladí! :)

   Vymazat
 3. dost se na tu knížku těším, má docela dost ocenění a prý je to vážně podařená prvotina. :) Jen kdy bude v naší knihovně... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně jsem zvědavá, co se z té knížky vyklube. :) Já bych si ji sice ráda pořídila, ale možná to nakonec také skončí tak, že si ji půjčím v knihovně, no. :D :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.