středa 6. března 2013

Waiting on Wednesday (51)

Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Rick Riordan
Originální název: The Mark of Athena
Český název: Znamení Athény
Série: Bohové Olympu
Díl: 3.
Anotace:
Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum. Podaří se jim nalézt tajemná znamení bohyně Athény, která jim v boji proti zlu pomohou? Gaia, síla mocnější než všichni bohové, se dál probouzí a ohrožuje budoucnost civilizace. Čas ubíhá a posádka Arga se musí vydat do boje za záchranu lidstva...

Někteří z vás patrně ví, jak moc mám ráda knihy od Ricka Riordana, takže pro vás nebude nijak velké překvapení, že na tuto knížku se ohromně těším! První dva díly ze série Bohové Olympu se mi moc líbily a já se už nemůžu dočkat na pokračování. Obzvlášť když to znamená mít všechny hrdiny pohromadě! A navíc v tomhle díle bude působit jako vypravěč i Annabeth! Na to se vážně moc těším. :) Pevně doufám, že se mi podaří se ke knize dostat co nejdříve po vydání! :)

Zdroj anotace a obálky:
www.fragment.cz

2 komentáře:

  1. Ja by som rada konečne začala túto sériu čítať, ale človek si určí nejaké knihy a Riordan je u mňa momentálne veľmi nízko 8( nemám toľko času teraz, ale raz! 8)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ale určitě se jednou na tyhle knížky mrkni, jsou vážně bezva. :)

      Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.