pondělí 8. dubna 2013

Knižní přírůstky: Březen 2013


Přírůstky jsem sice slíbila už na víkend, nicméně kvůli nedostatku času vám je přináším až teď. :) Březen byl měsícem knih, takže bylo jasné, že si nějakou knížku pořídit přece jenom musím. I když jsem si jich nekoupila tolik, kolik bych chtěla - přece jenom jich v březnu vyšlo hrozně moc. Nicméně celkově byl březen kupodivu bohatý, duben bude poněkud chudší, vzhledem k tomu, že se chystám šetřit na veletrh. :) 
Takžé... Jaké nové knížky to mám? :)


Ano, vidíte dobře, i já jsem si koupila ty slavné Hvězdy od Johna Greena! Bohužel jsem je ještě nečetla, ale už teď se na knihu velmi těším. Pevně doufám, že se k ní dostanu co nejdříve. Na pohled vypadá knížka moc pěkně, i když mě velmi překvapil její formát. Ta knížka je totiž hrozně vysoká! Já bych rozhodně uvítala knížku poněkud menší, no. A brala bych obálku bez té nálepky - mě prostě nejde sundat (i když by prý měla jít...), takže pokud někomu z vás jde dolů, dejte mi vědět, jak jste to udělali, prosím. :D :)


Ách, ano. V březnu jsem si pořídila i další Kate, která vyšla na konci února. Ta obálka je sice dost zvláštní, ale naživo nevypadá tak hrozně. Kate mám už rozečtenou, ale vůbec na její dočtení nemám čas, což mě neuvěřitelně štve. Ale co se dá dělat, no. Na druhou stranu si vůbec nedovedu představit to čekání na šestý díl, to fakt ne. ^^ :)


Zelenou jsem si sice oficiálně pořídila už v únoru, nicméně přišla mi s poškozenou obálkou a tak jsem ji posílala na reklamaci. Nová knížka mi přišla až v březnu, proto mám knížky mezi březnovými přírůstky. Já osobně se na ni nemůžu vynadívat! Mám neuvěřitelnou radost, že mám doma celou trilogii, protože ty obálky k sobě sedí úžasně. Zelená je velmi zdařilým zakončením série, až mi bylo líto, že už je vážně konec.


Teď k recenzním výtiskům. Za březen se mi jich sešlo celkem dost. První tu mám recenzní výtisk knihy Mezi nebem a zemí: Setkání s duchem, které mi poskytlo nakladatelství Fragment. Tomu tímto ještě jednou moc děkuji!
Tahle knížka byla docela milá, na další díl se docela těším. V současné době je dokonce možné si o ni na blogu zasoutěžit, takže se nezapomeňte zúčastnit. ;) :)Další recenzní výtisky jsou od nakladatelství Triton, kterému tímto ještě jednou velice děkuji! Jak můžete vidět, jedná se o knihy Krásní a Speciálové, pokračování Ošklivých. Recenze na knihy jsem ještě neuveřejnila, za což se nehorázně stydím a moc mě to štve, ale prostě jsem v časovém skluzu. Recenzi na Krásné se pokusím uveřejnit tento týden, slibuji! Dva recenzní výtisky jsem získala ještě od internetového knihkupectví Knihcentrum, kterému tímto také ještě jednou děkuji. 
Sněhurku už mám přečtenou, byla to milá knížka, ale určená spíše mladším. Na Barmyho se chystám, snad co nejdříve. Jsem docela zvědavá, co se z té knihy nakonec vyklube. :)

Všechny knihy dohromady:

Tak. To bude z mé strany patrně vše. Snad jen, že duben bude asi trochu chudší, i když si to vynahradím v květnu - alespoň doufám. :) 

Co vy a vaše přírůstky? :)

10 komentářů:

 1. Moc pěkné přírůstky !! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Hvězdy nám nepřály a Zelenou závidím :) Krásné kousky ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, ze Zelené i z Hvězd mám velkou radost! :) Jen si teď na ty Hvězdy najít čas, to bude větší problém. :D :)

   Vymazat
 3. Krásne prírastky :) Hviezdy nám nepriali by som veľmi chcela :)

  OdpovědětVymazat
 4. Úplne všetky by som chcela :D Ale asi najviac mezi nebem a zemí. Závidím :P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak snad vám ta knížka vyjde i na Slovensku. :)

   Vymazat
 5. Hvězdy nám nepřály. U kolika lidí to ještě budu muset vidět, abych aspoň začala něco dělat proto, abych to začala shánět? :D U velkých knih je ta nevýhoda, že se nedají nikam brát. Na druhou stranu.. mít a číst větší knihu je vždycky zážitek. :D Ne-za-mě-ni-tel-ný. You see? :D

  Tak co, už jsi tu Kate přečetla? *nevinný pohled*
  po té recenzi - Mezi nebem a zemí - nikdy se k tomu nepřibližovat, dotýkat se jen s desetimetrovou tyčí. :D

  Mám ebook Ošklivých. Ale to už jsem asi psala, že? Máš v recenzi Krásných moc spoilerů k jedničce? Pokud ne, asi si ji přečtu a podle toho pak vyvodím, jestli se do té knížky vážně pustit, nebo ne. Hmm...

  Poslední dvě knihy - nikdy neviděla, nikdy neslyšela, i když ilustrace té druhé mi jsou povědomé. Nevíš, kdo je grafik?

  Krásná kupička! Můžu jen snít. :D Kdybych Kate neměla, asi nejvíce závidím ji. Ale jelikož ji mám, ničím jsi neprovokovala, takže chválím. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, z tu knížku přečetla za dva dny i má sestra, takže na ni asi něco bude. :D I když já ji ještě nečetla, tak nemůžu soudit, no. :D Nicméně si myslím, že by jsi ji měla začít shánět, stejně se tomu nevyhneš. :D Já nemám ráda, když jsou knížky vysoké a nikam se nevejdou. Proti větší šířce nic nemám. :D :)

   Ne, nepřečetla. A neprovokuj mě! :D
   Jop, to bych ti doporučovala. :D

   Já mám recenze prakticky vždycky bez spoilerů, i když jde o pokračování. V Krásných mám jen málo zmíněk o Ošklivých. :)

   Přesně jak jsem si myslela - autorem ilustrace u druhé knihy je Adolf Born. :)

   Teď jsi mě pobavila. :D :D Nicméně díky za pochvalu. :D

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.