úterý 30. dubna 2013

Knižní přírůstky - duben 2013Poslední dobou všechny ty dny ubíhají tak rychle, až se nestačím divit. A my za sebou máme už další měsíc! Fakt je divné, jak rychle to uteklo. :D Ale pokud budou následující dva měsíce ubíhat stejně rychle, budu jedině spokojená. ^^ Vážně se na ty prázdniny už těším...
No nic. Zpět ke knižním přírůstkům. Tentokrát jich tolik nemám, duben byl trochu chudší, přesně jak jsem minule psala. Ale tak já si to v květnu vynahradím. :)

Tak. V dubnu jsem si sama bohužel pořídila pouze jednu knihu. Ale na druhou stranu je to kniha, kterou jsem si chystala pořídit již dlouho! Jde tedy o Železný polibek, třetí díl ze série o Mercy Thompson od Patricie Briggs. A je to jediný díl, který z této série aktuálně doma mám. :D Avšak já jsem si už někdy před půl rokem řekla, že si tuhle sérii jednou hezky pořídím domů. Když jsem tedy na začátku měsíce našla tuhle knížku za nějakých 85 korun na Aukru, musela být moje. Také mě to nakoplo k tomu, začít ty knihy vážně shánět. První a druhý díl bych si ráda pořídila v květnu na veletrhu, tak snad se zadaří. :) Jinak bych ty knížky asi sháněla s menšími obtížemi. Tak uvidíme.

Teď se přesunu k recenzním výtiskům. Zrovna dneska mi došla kniha Kompars, čtvrtý díl ze série Oškliví od Scotta Westerfelda. Recenzní výtisk mi poskytlo nakladatelství Triton, kterému tímto ještě jednou velice děkuji. Na knihu se už moc těším, vážně jsem zvědavá, jak se mi bude líbit. :)

Další recenzní výtisk mi poskytlo nakladatelství Fragment, kterému tímto také samozřejmě velice děkuji. Na Prokleté město jsem dost zvědavá. Mělo by jít o strašidelný příběh a já takové příběhy moc nečtu, tak snad se mi bude kniha líbit. Navíc jsem od Lisy McMann četla už první díl Lovkyně snů, která nebyla špatná, tak jsem zvědavá, co řeknu na tuto knížku. :) Mimochodem, ta obálka je vážně vydařená!

Od nakladatelství Fragment jsem získala ještě jeden recenzní výtisk. Jak vidíte na fotce, jde o knihu 14 podob touhy, což by měl být soubor erotických povídek, ehm. :D Ne, vážně nevím, proč jsem si to vyžádala. Ale když jsem si o tu knihu psala, říkala jsem si, že by nebylo špatné zkusit něco podobného. Takžé... No, uvidíme, co se z toho vyklube. :D :)

Všechny knihy dohromady:
Omlouvám se, že tentokrát je fotka poněkud pofidérní. Ale vše jsem fotila až teď večer, jen při umělém světle, takže jsem prostě zaboha nemohla získat pořádně ostrou fotku. :D Jen když jsem zkusila tohle, vyšlo z toho něco kvalitnějšího. Ale co... Hlavně, že jdou vidět ty hřbety. ^^ :)

Za duben je to tedy vše. Za všechny přírůstky jsem ráda a už teď jsem zvědavá, co si nakonec pořídím v květnu. Plánuji totiž vyrazit na veletrh Svět knihy v Praze, takže tam snad seženu to, na co si hlavně brousím zuby. Uvidíme. Chystá se do Prahy i někdo z vás? :)

A ještě mi řekněte, co hezkého jste si pořídili vy? :)

8 komentářů:

 1. Prokleté město moc chcem 8)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že se ti povede si ho pořídit. :)

   Vymazat
 2. Ani jednu z kníh som zatiaľ nečítala, ale všetky vyzerajú krásne. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak třeba sérii o Mercy Thompson ti doporučuji, ta je vážně skvělá a pokud máš ráda urban fantasy, tak rozhodně za přečtení stojí. :)

   Vymazat
 3. Já bych na Svět knihy jít chtěla, tak snad :).. Jinak super knihy - Železný polibek a Kompars ♥ :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak třeba se tam potkáme. ;) :) Jop, z těch mám asi největší radost. :D :)

   Vymazat
 4. Pokud sháníš Mercy Thomson, zkus si jí objednat na stránkách nakladatelství...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vím, že ji na stránkách nakladatelství mají. :) A až nebudu moct některou z knih sehnat jinde, objednám si ji tam. ;) :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.