sobota 13. dubna 2013

On My Wishlist (60)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Lola a kluk od vedle by Stephanie Perkins

Kniha Polibek pro Annu od Stephanie Perkins patří k těm nejlepším knihám, které jsem za loňský rok přečetla a také se řadí k největším překvapení vůbec. Právě proto, že se mi Anna tolik líbila, už netrpělivě vyhlížím Lolu. A jsem moc ráda, že by měla vyjít už v květnu! Opravdu se na knížku těším a pevně doufám, že ji seženu v Praze na veletrhu, i když má oficiálně vyjít až 20. května. :) Jsem dost zvědavá, jaká knížka bude. Jen mě trochu mrzí změna obálky. U CooBoo si na obálce dali rozhodně záležet, jen mi přijde trošičku kýčovitá, řekla bych. Originální mi ke knize sedí o chlup více. Ale tak uvidíme - třeba bude naživo vypadat jinak. Navíc, u této knihy mi vážně jde spíše o obsah než o obálku. :)

7 komentářů:

 1. Nevyzerá zle obálka 8) Taká peknučká 8)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně chvíli přijde děsná, chvíli se mi i líbí. :D Asi záleží na úhlu pohledu. :D Ale třeba bude naživo vypadat lépe než takhle na obrázku. :) Ale kdybych nevěděla, že jde o pokračování Polibku pro Annu, nevím, jestli bych po knize sáhla. :) Třeba ke koupi Anny mě tenkrát přesvědčila hlavně ta krásná obálka a nadšené recenze, no. :)

   Vymazat
 2. No, táto kniha ma moc nezaujala, ale tak možno si ju raz prečítam :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já, jelikož jsem četla Polibek pro Annu, se na knihu moc těším. :) Pokud jsi náhodou Polibek pro Annu nečetla, rozhodně ti knihu doporučuji - mně osobně se velmi líbila a to vůbec nejsem velký fanoušek dívčích románů. :) Nebo jsem aspoň do přečtení Anny nebyla. :D :)

   Vymazat
 3. Na Lolu se taky těším. Polibek pro Annu je skvělá knížka, takže jsem moc zvědavá jaká bude Lola. Ještě, že vyjde až po 20. květnu, do té doby snad stihnu odmaturovat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já pevně doufám, že mě Lola bude bavit stejně jako Anna. :) Jé, tak to ti držím palce, ať v klidu odmaturuješ! :) Aspoň budeš mít pak Lolu hezky za odměnu. :D :)

   Vymazat
 4. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.