sobota 4. května 2013

On My Wishlist (63)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Muži, kteří nenávidí ženy (Kniha 1) by Kolektiv autorů

Jak jste si možná někteří všimli v recenzi, kniha Muži, kteří nenávidí ženy se mi velice líbila. Plus jsem nějak před týdnem byla v Praze, kde jsem v Luxoru na Václaváku měla tu možnost si prohlédnout to komiksové zpracování, které máte výše. A musím vám říct, že vypadá moc dobře. Líbila se mi ta kresba, postavy i většinou odpovídali popisu v knize. Takže jsem se rozhodla, že si tohle komiksové zpracování pořídím, jelikož i samotné komiksy mám ráda, tudíž bude fajn mít doma svou oblíbenou knihu v podobě komiksu. :) Jen nevím kdy, protože je to přece jenom trošku dražší záležitost a tohle je pouze první část zpracování, druhá v angličtině vyjde tento měsíc. :) Tak uvidíme. Jednou bych tyhle komiksy měla na své poličce ráda. :)

2 komentáře:

  1. Už som o tom počula, ale nejak extra ma to neláka.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mě ta knížka prostě dostala, proto domů chci i ten komiks. :D :) Ale naprosto chápu, že tě to třeba moc neláká. ;) :)

      Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.