pátek 28. června 2013

Třicetidenní knihobraní (14)

Třicetidenní knihobraní je projekt, který si pro nás na červen připravila VeEee. Více informací o projektu si můžete přečíst právě na jejích stránkách.
Dohromady je připraveno 15 témat, přičemž tím čtrnáctým je:

Kniha, při které jsem se bála o své zdraví
Při čtení které knihy z vaší knihovničky, jste se vážně báli o svoje zdraví? Kdy se vám srdce rozbušilo tak, že jste každou chvíli počítali s infarktem, ať už díky strašidelným, romantickým nebo jiným scénám.

No, to je zase téma, na které se knížka vybírá poněkud hůře. Z knih, které mám doma, jsem jich zase tolik nepřečetla, takže o to hůře se mi vybírala knížka na toto téma. Nepamatuju si, že bych si při některé z nich kousala napětím nehty nebo se prostě bála o své zdraví. (Snad bych možná mohla jmenovat Harryho Pottera, ale toho jsem tu už měla, takžé...) No, nakonec jsem se rozhodla zase trošku podvádět.

No jo, podvádím tím, že jmenuji knihu Muži, kteří nenávidí ženy, kterou ještě doma nemám. Ale přes léto si budu pořizovat celou trilogii, tak snad mi to odpustíte. :) Tahle knížka na toto téma docela dobře sedí - je tu dost scén, u kterých jsem se poměrně bála o své zdraví. Místy je ta knížka pěkně brutální, ale jinak naprosto božská a já se už fakt těším na druhý díl. Už abych knihy měla doma a mohla si ta pokračování přečíst. :)

8 komentářů:

 1. O této knize mluví tolik lidí. A mě prostě pořád neláká.. :// :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nom, tahle knížka je spíše pro fanoušky kriminálek, hlavně těch severských. A také to není úplně pro slabší povahy. :) Takže se ani nevidím, že tě to třeba neláká, pro každého to vhodné čtení není. :)

   Vymazat
 2. ja som sa o svoje zdravie zatiaľ nebála pri žiadnej. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jééj, už druhý příspěvek, kde je Larsson... Krusi, fakt už bych si to měla konečně přečíst! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se na tu knížku sama chystáš, rozhodně si ji přečti! :) Ale opravdu varuji, že místy je to skutečně drsné. Avšak jinak naprosto geniální. :D :)

   Vymazat
  2. Drsné? To vůbec nevadí. :D Tak já jsem se rozhodla trochu experimentovat s žánry, takže tohle by mohla být docela dobrá volba v rámci detektivek (ještě mám doma ale Nesba. :))

   Vymazat
  3. Tak v tom případě ti knihu všemi deseti doporučuji, podle mě by se ti mohla líbit. :) Nesba čte moje mamka a dost si ho chválí, tak snad se ti bude líbit. :) Já sama se na něj též chystám, když už ty jeho knížky doma máme. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.