středa 5. června 2013

Waiting on Wednesday (63)

Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Maya Banks
Originální název: Rush
Český název: Pád
Série: Bez dechu
Díl: 1.
Anotace:
Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho.

Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit.

Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.

Pokud se nepletu, kromě knih od J.R. Ward jsem žádný vyloženě erotický román nečetla, proto jsem na tuhle sérii, kterou bude vydávat Baronet, poměrně zvědavá. Navíc jsem na tyhle knížky četla na GR docela chválu, takže asi nebudou špatné. Plus si myslím, že tohle by mě mohlo bavit. Tak jsem zvědavá, co se z těch knih nakonec vyklube, na první díl mám v plánu se určitě mrknout. :)

Zdroj obálky a anotace:
www.baronet.cz

2 komentáře:

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.