sobota 20. července 2013

On My Wishlist (71)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Dokonalý svět by Ally Condie

Druhý díl jsem sice ještě pořád nečetla, ale když už ty první dva mám doma, je docela jasné, že si budu chtít pořídit i ten třetí a zároveň závěrečný díl. :) Jsem na knížky docela zvědavá, protože zas tolik lidí je nechválí, i když mně první díl nepřišel špatný. Navíc - ty krásné obálky! Vím, není to moc dobrý důvod pro koupi, ale v tomto případě mi to je docela jedno. :D Knížku si koupit chci, jen těžko říct, kdy se dokopu k jejímu přečtení. :)

12 komentářů:

 1. Ja si musím dokúpiť ešte druhý diel :D Dúfam, že ho niekde objavím, lebo v slovenčine ho nikde nenájdem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu držet palce, aby se ti podařilo si ho sehnat. :)

   Vymazat
 2. Tiež ju chcem a som na tom úplne rovnako ako ty. oba diely mám doma, ale dvojku som ešte nečítala :D Proste ju chcem :D

  OdpovědětVymazat
 3. Čítala som len 1. diel, chystám sa síce na 2ku, ale táto séria ma zatiaľ ešte až tak nestrhla. 1. diel mi prišiel niečím nudný. Ale tie obálky a dokonalý svet sú skvelé 8)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně přišla ta knížka svým způsobem zajímavá, i když je pravda, že jsem četla i lepší dystopie. :) Ale pořád se mi to líbilo natolik, abych chtěla mít celou sérii doma. :)

   Vymazat
 4. Škoda, že u nás vyšiel iba prvý diel. Rada by som si ich prečítala, ale nie až tak, aby som sa náhlila do angličtiny. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, taky mě mrzí, že to vydávání u vás pozastavili, ale co se dá dělat, no. :) Tak se třeba někdy dostaneš k českému překladu. ;) :)

   Vymazat
 5. Mám v plánu si přečíst celou sérii a taky si ji pořídit. Ty obálky jsou super. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obálky jsou rozhodně skvělé! :) I když po příběhové stránce byl první díl trochu slabší, no. :)

   Vymazat
 6. Ty obálky jsou nádherné - a jen kvůli nim mi pořád v mysli hlodá nápad, že bych si tu sérii dokoupila a pak na ni zasněně zírala do poličky. Ale když ona se mi jednička dějově až tak nelíbila... Áchjo. Tomu se říká dilema... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obálky jsou vážně úžasné. :D A z části kvůli tomu, že jsou hezké na pohled, je mám doma a jsem rozhodnutá si i ten třetí díl dokoupit. :D Mně knížka přišla zvláštní. Jako že se v ní vlastně nic nestalo, ale na druhou stranu byla taková milá, podle mě hrozně hezky napsaná. :) No, uvidíme, co řeknu na ten druhý díl. :D :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.