sobota 27. července 2013

On My Wishlist (72)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:
Příchod tmy by Lynn Flewelling

Zrádcův měsíc by Lynn Flewelling

Tyhle knížky od Lynn Flewelling jsem již četla a moc se mi líbily, takže když se teď Fantom Print už vážně chystá vydat u nás to pokračování, rozhodla jsem se, že si ty první tři díly pořídím, abych si pak mohla koupit i ten zbytek. První díl mám už doma, druhý a třetí díl si koupím snad brzo. :) A doufám, že i to pokračování letos opravdu vyjde - už se moc těším na další příběh Aleca se Seregilem. :)

8 komentářů:

 1. Tyto knihy mám taky v plánu do budoucna si pořídit.. :) Ty obálky jsou božské! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co teprve ten obsah! :) Za sebe rozhodně doporučuji. :)

   Vymazat
 2. Ách, ano, ano, ano. =D Já je teda v češtině pořizovat nehodlám, ale mám doma všech šest dílů v angličtině. =D A teda nevím, jestli se máš co se tý čtyřky týče tak moc na co těšit. Místy to je docela drastický... =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, když ona je ta čeština pro mě lehčí. :D Určitě ano, já se prostě těším na další příběhy Seregila s Alecem a jestli je to drastické, tak to mi je naprosto jedno. :D :)

   Vymazat
 3. O týchto knihách som ešte nikdy nepočula. Ale obálky sú nádherné. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je škoda! Z fantasy knížek patří k mým oblíbeným a já je určitě doporučuji dál. :) Obálky se vážně povedly. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.