sobota 24. srpna 2013

On My Wishlist (75)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Scarlet by Marissa Meyer

První díl z Měsíčních kronik - Cinder jsem si zamilovala. Vždycky jsem měla ráda pohádky a jejich převyprávění mě vždy bavilo, obzvlášť pokud bylo povedené. A v tomto případě se to autorce podařilo moc dobře. Na Scarlet se tudíž velice těším, už abych ji měla doma. Její vydání se sice trochu odkládalo, ale podle všeho ji Egmont v září už opravdu vydá, tak doufám, že ano. :) Jediné, co mě na knize mrzí, je obálka. Nemyslete si, že se mi třeba nelíbí, mně se ve skutečnosti líbí vážně moc, jen bohužel vůbec neladí k obálce prvního dílu - Italové obálky změnili a jelikož my máme obálky stejné, ani nám se ta změna nevyhnula. Tak snad budou aspoň hřbety ladit. A doufám, že obálka třetího dílu opět nebude úplně jiná. :)

14 komentářů:

 1. Túto knihu som si vyhliadla, no potom som zistila, že je pokračovaním inej, čo ma trošku odradilo. No obálku má krásnu. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, podle mě by byla škoda, kdyby tě od této knížky odradil fakt, že jde o pokračování. :) Ona Cinder vůbec není špatná, já osobně ti doporučuji ji zkusit. :) Třeba se ti zalíbí a ty si pak budeš moci s klidem přečíst i Scarlet. :) A jop, obálka se povedla. :)

   Vymazat
 2. "Celé schodiště dal natřít smůlou, a jak Popelka běžela ze schodů, levý střevíček jí uvázl na smůle.."

  :o) Taky se na to pokračování moc těším!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Též se na knížku těším, i když dost těžko říct, kdy se k ní dostanu. Nicméně pokud se k ní dostanu trochu později, třeba pak nebudu muset tak dlouho čekat na Cress. :D

   Vymazat
 3. Já si musím přečíst konečně ten první díl! :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já za sebe sice knihu doporučuji, ale těžko říct, jak moc se bude líbit tobě, no. :)

   Vymazat
  2. Už jsem začala a je to skvělé! :)

   Vymazat
  3. Tak to jsem moc ráda, že se ti Cinder líbí. :)

   Vymazat
 4. Je škoda, že obálka neladí, ale fakt je krásna.:O A nečítala som ani Cinder, hoci by som sa k tomu rada dostala... možno raz.:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby obálka k Cinder byla v podobném duchu, vůbec bych se nezlobila. :D Vlastně by se mi tak líbila mnohem víc. :D Ale teď s tím holt už nic nenadělám, no. :) Cinder je milé čtení, obzvlášť pokud máš ráda upravené převyprávění známé pohádky. :D Z těch různých verzích Popelky, které znám, se mi právě Cinder líbí asi nejvíc. :)

   Vymazat
 5. Vôbec som nevedela, že táto kniha je pokračovaním. Chcela som si ju tiež kúpiť :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, jde o druhý díl ze série Měsíční kroniky. :) Prvním dílem je Cinder, druhý díl je Scarlet, třetí díl bude Cress a čtvrtý díl bude Winter. Každá z knih je převyprávěním jiné známé pohádky. Cinder - Popelka, Scarlet - Karkulka, Cress - Locika (Rapunzel) a Winter - Sněhurka. Mně osobně se Cinder moc líbila, takže za sebe ti tuhle sérii doporučuji. :)

   Vymazat
 6. Já se na Scarlet taky moc těším. Taky mě mrzí ty obálky :// :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, těch obálek je škoda. Tak snad budou aspoň ladit hřbety, aby to v té knihovničce nevypadalo tak divně. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.