sobota 12. října 2013

On My Wishlist (80)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Hledání Aljašky by John Green

Sice jsem od Johna Greena ještě nečetla ani Hvězdy nám nepřály, které mám doma v knihovničce, jeho další knížku si i tak chci určitě pořídit. Prostě si myslím, že se mi to bude líbit. Hledání Aljašky chci vlastně i kvůli mé sestře, té se totiž Hvězdy líbily hrozně moc a na Aljašku se těší. Já jsem na knihu zvědavá i kvůli tématu a také kvůli tomu, že někteří Aljašku prohlašují za lepší než Hvězdy, jop. :) Tak uvidíme, jaká bude. Nicméně musím Knižnímu klubu hodně pochválit obálku - podle mě se fakt povedla a jen doufám, že bude ušetřena placky "bestseller", vážně. Moc se mi líbí ta kombinace modré a žluté. Je fajn, že font písma je stejný jako u Hvězd. :) Já jsem z téhle obálky jednoduše nadšená a z čistě české tvorby ji řadí k těm nejpovedenějším. :) 

6 komentářů:

 1. Tú by som aj ja chcela. Ako vidím, my máme krajšiu obálku :DD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, mně se zase více líbí ta naše obálka. :) Přijde mi zajímavější, nápaditější a více mě zaujme. :) Ale i ta vaše je hezká, pěkně jednoduchá. Však ono se každému líbí něco jiného. :)

   Vymazat
 2. Na toto sa chystám, u nás to vyšlo už dávnejšie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó, jo. Vím o tom, že u vás vyšla tahle knížka o něco dříve. :)

   Vymazat
 3. Aljaška je úžasná.^_^ Inak som nepostrehla, že bude vychádzať aj u vás... zaujímavá obálka, je to taký nezvyk.:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na ni moc těším, tak snad se mi bude líbit též, jop. :) Tak ona je Aljaška u nás v plánu docela dlouho, už co se plánovalo vydání Hvězd, tak bylo známo, že vyjde i Aljaška. :) Nezvyk to je, ta obálka je rozhodně úplně jiná než obálky z ostatních zemích, ale mně se hrozně moc líbí. :D :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.