sobota 26. října 2013

On My Wishlist (81)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Mé sladké šestnácté století by Rachel Harris

Tahle knížka mě zaujala už v angličtině. Když jsem pak zjistila, že vyjde i v češtině, byla jsem nadšená. Mé sladké šestnácté století by totiž měla být vtipná, oddechová knížka, jejíž tématem je cestování časem. A já cestování časem jednoduše zbožňuji! :) Také by to prý mělo být vhodné pro fanoušky série Drahokamy od Kerstin Gier a jelikož já fanoušek jsem, je tu tedy vysoká pravděpodobnost, že se mi bude kniha líbit. Vyjít by měla v listopadu a já se na ni už teď vážně těším! :) A jsem moc ráda i za fakt, že máme originální obálku, ta je podle mě totiž skvělá a poměrně netypická, jop. :)

6 komentářů:

 1. Nedávno jsem se o ni teprve dozvěděla a moc mě nezaujala.. ale teď .. myslím, že si ji v cz koupím, hned jak vyjde :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já sama ji sice dostanu až k Vánocům, ale i tak se na ni moc těším. :) A doufám, že si ji pak přečtu co nejdřív. :)

   Vymazat
 2. Ja sa tiež na ňu veľmi teším, tiež ma zaujala aj v angličtine, ale čakala som, kým výjde :) Nemala som veľmi na výber, no :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sice jsem přemýšlela, že se na ni mrknu v AJ, ale pak mi bylo řečeno, že ta angličtina není moc snadná, proto jsem byla moc ráda, když jsem zjistila, že vyjde v češtině a na překlad jsem si v klidu počkala. :)

   Vymazat
 3. Na knížku se taky moc těším :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to je nás určitě víc! :) Já sama doufám, že se pak ke knize dostanu co nejdřív po vydání. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.