sobota 9. listopadu 2013

On My Wishlist (82)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Snová horečka by Karen Marie Moning

Předchozí tři díly z této série mám už doma, takže je asi celkem jasné, že si budu chtít pořídit i ten další. Sice jsem zatím četla jen první díl, ale ten se mi moc líbil, takže si myslím, že i další díly budou fajn. Moc se mi líbí, že obálka je laděná do fialova, fialovou mám já ráda. :) Celkově je tahle obálka rozhodně lepší než u toho třetího dílu, jop. Jinak jsem docela zvědavá, kdy ta kniha vyjde - původně byla v plánu na listopad, ale na stránkách nakladatelství uvedené datum vydání zmizelo, takže těžko říct, jak to s tím vydáním bude. No, asi se nechám překvapit. :)

6 komentářů:

 1. Já mám doma první díl a ještě pořád jsem ho nečetla :D Ale chystám se. Ta obálka jinak vypadá úžasně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si ho přečti! I když patrně bude lepší k tomu přistupovat bez minimálních očekávání, jinak by jsi mohla být nakonec zklamaná, jop. Temná horečka nesedne každému. :)

   Vymazat
 2. Ja som sa k sérii akosi nedostala, hoci som už o nej počula veľa dobrého.:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S touhle sérií je to takové sporné. :D Někomu se líbí, většinou i celkem dost, někomu se zase nelíbí vůbec. Těžko říct, kam by jsi se zařadila ty, ale pokud se někdy pustíš do čtení, je třeba počítat s tím, že se ti možná líbit nebude, jop. :D :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.