sobota 21. prosince 2013

Taková menší rekapitulace

Aneb jsem líná sepisovat ke všemu samostatný článek. Takže jsem se rozhodla, že sepíšu takový jednotný článek, ve kterém shrnu všechno, co bych říct chtěla. Doufám, že to nebude vadit.

Prvně bych vám moc chtěla popřát krásné prožití vánočních svátků, pěkné volno a hlavně hodně dobrých knížek k přečtení. Já osobně jsem neuvěřitelně ráda, že už jsou konečně prázdniny. Opravdu si potřebuji odpočinout, ta škola mě úplně ždímá. A také potřebuji číst - se svojí čtecí výzvou jsem hrozně ve skluzu a celkově mi to čtení už dosti chybělo. Tudíž mám v plánu se do toho pořádně pustit.
Avšak chtěla bych i ve větší míře přispívat na blog. Určitě se tu objeví nějaké ty recenze, na konec roku mám v plánu nějaký ten žebříček z přečtených knih, jen to musím ještě lépe promyslet. Možná vymyslím ještě další články, uvidíme. :)

Za druhé bych se chtěla na chvíli zastavit u soutěže Po stopách blogerů - Winter special, která na blogu probíhala. Už i třetí kolo bylo včera ukončeno. Já osobně doufám, že se vám soutěž líbila - mě osobně totiž bavila a přišla mi bezva. Těším se, až se Munkiki z blogu U dvou lumpů rozhodne podobnou soutěž opět uspořádat, určitě se zapojím.
A jak se soutěž líbila vám? :)
Málem bych zapomněla na vítěze! Takže pro úplnost, kdo že to vyhrál? :)

1. Kolo: Zet
2. Kolo: Hanka
3. Kolo: 7Gabrielle7

Takže vítězkám gratuluji a snad se jim budou ceny líbit. :)

A ještě se tu musím zmínit o podzimní výzvě Sbírání listí, kterou uspořádala VeEee. Já osobně jsem si vzala za cíl čtvrtý level, to znamená přečíst 5 500 stránek. Bohužel musím s politováním přiznat, že jsem to nezvládla. Ukousla jsem si moc velké sousto. Sice jsem si myslela, že to asi nestihnu, avšak pořád jsem v to tak trochu doufala. Nu, nevadí. 
Ve finále jsem přečetla 14 knih celých, pár mám stále rozečtených, ale rozhodla jsem se je nakonec nepočítat. Dohromady mi to dalo 3 835 stran, tudíž jsem překonala aspoň ten třetí level. :) No, co se dá dělat. Příště se mi bude dařit líp! Možná. :D :) 

A víte co jsem vám ještě chtěla říct? Příští rok pojedu do Anglie! Tedy, pokud neskončím se sádrou - na to mám totiž talent. Předloni jsem měla jet do Francie. Místo toho jsem zůstala doma, protože jsem si špatně zvrtla kotník a potrhala si vazy... Ale to jsem tu rozebírat nechtěla! :D Nejdůležitější je, že z toho mám obrovskou radost, moc se tam těším a opravdu doufám, že mi to vyjde. Tak uvidíme. :)

Myslím, že pro dnešek je to z mé strany vše. Na zítra mám v plánu nějakou tu recenzi, snad se k ní dokopu, jop. :) 

4 komentáře:

 1. Síce som moju výzvu prekonala, navýšila a splnila, myslím si, že keby som nebola lenivá, tak by som prečítala viac stránok :D
  Neboj, nabudúce to určite zvládneš :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, u mě možná ta lenost taky hrála určitou roli, jop. :D Ale tobě samozřejmě gratuluji ke splnění výzvy. :)
   Uvidíme. :)

   Vymazat
 2. Taky přeju krásné vánoční svátky, a pokud se tu neukážu do Nového roku, tak i parádního Silvestra. :D
  Moje challenge, i potom, co jsem ji navýšila, vypadá dobře. Ještě jsem to na gr nepřidala, ale už teď jsem jednu knihu za, takže jsem v klidu. :D Ty to zkus dohnat přes vánoční svátky, fandím ti. :D Taky budu dohánět resty, myšleno ty z knihovny. Doufám, že vážně něco přečtu.
  Taky se už strašně dlouho chystám na revizi Bestie, takže kamarádko, jelikož chceš být určitě dobrá kamarádka a já jsem TVOJE dobrá kamarádka, beru na sebe úkol být tvoje svědomí a připomínám ti - hodila by se přečíst aspoň kapitola Bestie, moje drahá. :D Taky tě mám ráda, btw. :D
  Sbírání listí jsem vůbec nepostřehla, ale vypadá to docela fajn. Zajímalo by mě, kolik jsem toho přečetla já. :D k tomu tvému - styď se, K.! Takhle se přeceňovat. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ó, děkuji. :D Já chci taky číst tak rychle! :D Jenže to nestíhám. A pořád bych měla stihnout ještě dvacet knih, což určitě nestihnu, takže to nakonec patrně snížím, jop. Ale děkuji, že mi fandíš, to je fajn vědět. :D
   Už jsem ji přečetla! :D A přes prázdniny možná ještě jednu nebo dvě přečtu, pokud na to nezapomenu. Takže se klidně pak někdy zase připomeň, ano? :D
   Nebuď na mě zlá! :D Já jsem počítala, že by mi to mohlo vyjít. Jenže nakonec jsem četla poněkud kratší knížky nó. :D Nevadí. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.