sobota 22. února 2014

On My Wishlist (87)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:

 

Wreck This Journal by Keri Smith

Fangirl by Rainbow Rowell

Wreck This Journal je taková kniha / nekniha, ale dejme tomu, že ta kniha to je. Tato knížka mě zaujala už dřív, ale nějak jsem nepřemýšlela nad tím, že bych si ji mohla pořídit. Avšak v poslední době na mě neustále někde vyskakovala, až mě začala lákat. Ráda si čmárám a v zásadě jsem kreativní člověk, jen se mi to hůře vyjadřuje. A i když nejsem nijak umělecky nadaná, tvořit něco mě baví. Proto jsem se rozhodla, že si tu knížku pořídím a pořádně se na ní vyřádím. :)
A když už budu objednávat z toho BookDepository, řekla jsem si, že si objednám i nějakou normální knihu. Nakonec má volba padla na Fangirl. Já tu knížku prostě musím mít doma i v papírové podobě. :D Fangirl se mi vážně moc líbila, jak možná víte z recenze. Navíc teď nedávno vyšla v téhle paperbackové podobě, tudíž prostě musí být moje. :D :)

2 komentáře:

  1. Aj ja mám chuť objednať si Fangirl v hmatateľnej podobe!:) Trebárs to aj časom urobím.:D A Wreck this journal vyzerá ako zaujímavá vecička, zaujímalo by ma o čo presne ide.:D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. A já jsem si Fangirl už objednala. :D Už by měla být na cestě ke mně, tak snad mi brzo dorazí. :) Zkus si to najít na Youtube, je tam spousta videí. :)

      Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.