sobota 12. dubna 2014

On My Wishlist (88)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:

 
Magie střelného prachu by Ilona Andrews

Tři tváře - Tři novely v různém stylu by Brandon Sanderson

Tak jsem se zas jednou rozhodla napsat svůj wishlist. Vybrala jsem dvě knihy, na které se aktuálně dosti těším a které si v blízké době opravdu pořídím. :) 
První jest kniha ze světa Kate Daniels. Hlavní postavou tu je Andrea, kterou fanoušci sérii budou už moc dobře znát. Já osobně se na knihu vážně těším, Andreu mám ráda a celý ten svět mě baví. Mile mě překvapilo, že se ji Fantom Print rozhodl vydat, aspoň ji nemusím louskat v angličtině. :) I když ještě větší překvapení pro mě je fakt, že Fantom Print ponechal originální obálku, jop. :D :) A kniha splňuje i má pravidla pro pořízení. :)
A touhle knížkou mi Talpress udělal ohromnou radost! Talpress se totiž rozhodl dát dohromady tři novely od Brandona Sandersona a vydat je v jedné knize! Novela Odvěký meč je podle mě Infinity Blade (možná jde o obě části, možná o jednu, to se uvidí), Spousta bude pravděpodobně Legion a Císařova duše bude The Emperor's Soul. Já osobně jsem si všechny tyhle novely plánovala přečíst, i pro angličtinu jsem byla odhodlaná. :D Talpress mi to usnadnil. :) Na knihu se moc těším, už abych ji měla doma. :) 

4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Tak to je fajn! :) Doufám, že se k nim dostaneš. :)

   Vymazat
 2. Obe knihy znejú dobre.:) Hoci som ani od jedného autora stále nič nečítala, ale fakt plánujem!:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíš si od nich něco přečíst! :D Aspoň od toho Sandersona, ano? :D

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.