pondělí 28. dubna 2014

Velikonoční knižní HOP - Vítěz


HOP před pár hodinami skončil a já jsem si řekla, že by nebylo špatné rovnou vylosovat vítěze. Tak jsem se do toho pustila, ale než vám vítěze oznámím, mám ještě pár slov k samotné soutěži.
Moc mě mrzí, že někteří soutěžící si odklikli vstup na víc za komentování, aniž by nějaký komentář zanechali. Nevím, jestli šlo třeba o technický problém a komentář se třeba neuložil, ale to jste si mohli zkontrolovat. A pokud šlo prostě o to, že jste si mysleli, že na to nepřijdu, tak je to docela sprosté a prosím vás, abyste příště něco takového už nedělali.
Jinak děkuji za doporučené knížky, některé mě celkem zaujaly a já mám v plánu se po nich mrknout. Jen mě opět mrzí, že někteří mi doporučovali knihy, které jsem četla a na které jsem napsala i recenzi, ehm. Jop.
Děkuji i za tu zpětnou vazbu, některé vaše komentáře byly opravdu milé. A evidentně se téměř všem líbí vzhled blogu. :D To jsem ráda - trápila jsem se s tím, jestli ho třeba nemám změnit a měnit ho tedy nebudu. I když vaše chvála za vzhled patří hlavně VeEee, která ho vytvořila. :)

Takže kdo byl vylosován jako vítěz? :)
a Rafflecopter giveaway

Vítězce moc gratuluji a snad na vítězný email odpoví co nejdříve. :) Pokud jste nevyhráli, nesmutněte, možná bude na blogu v blízké době další soutěž. :)

4 komentáře:

  1. Gratulace vítězce. =) Jinak, hele, já myslím, že nejspíš nějakej technickej problém byl, jelikož já třeba okomentovala, ten komentář jsem normálně viděla (takže ano, zkontrolovala jsem to), ale když jsem se za pár dní vrátila, tak pod článkem prostě nebyl... Nevím, čím to mohlo bejt, ale třeba se to stalo i dalším lidem... ;)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jo, jo, o tobě vím, že jsi komentář doplňovala, to jsem si všimla. :) A doufám, že to ten technický problém byl, to by bylo přece jenom lepší, než kdyby někdo podváděl, jop. :) Tentokrát jsem to neřešila mazáním vstupů, ale příště si na to dám opravdu pozor. :)

      Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.