sobota 16. srpna 2014

Letní knižní HOP - Vítěz


Tak soutěž včera skončila, a já vám tudíž již dnes přináším jméno vítěze HOPu! Než se k tomu ale dostanu, mám pár věcí, které bych chtěla říct.
Začneme něčím příjemnějším - chtěla bych vám všem, kteří jste formulář vyplnili, moc poděkovat za váš názor. Někteří jste mě opravdu potěšili  a za to vám vážně moc děkuji! Některé výtky jsem si vzala k srdci.
Například padla žádost, že by bylo v seznamu recenzí dobré, kdyby třeba byla napsána i série a díl. Takže jsem to dopsala, jak se sami můžete podívat. Doufám, že tak to vyhovuje.
Někteří jste vzhled blogu chválili, někteří jste si stěžovali, že je to moc žluté nebo že je ta žlutá taková vyblitá. Ono tohle záleží na nastavení vašeho počítače, u nás ten vzhled také na každém notebooku vypadal jinak. Nicméně jsem nad tím přemýšlela a vzhled jsem se rozhodla změnit. Takže je na blogu vzhled nový. Doufám, že se vám aspoň trochu líbí a vyhovuje vám více než ten žlutý.

Teď nepříjemná věc - bohužel jsem přišla na to, že v HOPu někdo podváděl. A to mě hrozně mrzí. Vážně, proč má někdo tu potřebu dělat? Obzvlášť, když je v dnešní době tak snadné na podvodníka přijít. Daná osoba se do HOPu navíc zapojila za minimálně patnáct různých osob. Vstupy dané osoby jsem samozřejmě všechny smazala a upřímně doufám, že příště k něčemu takovému nedojde. Mně je to pak vážně akorát tak hrozně líto.

Ještě na závěr chci poděkovat, že se jinak do soutěže zapojilo tolik lidí, to je naprosto úžasné. :) 

A kdo tedy vyhrál?

Vítězce moc gratuluji a jdu jí sepsat vítězný email! :) Pokud jste nic nevyhráli, nezoufejte, už brzo vás čeká soutěž další! :)

7 komentářů:

 1. Velká gratulace! :) Už se těším na další soutěž! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další soutěž bude hned příští týden! A určitě je se na co těšit. :)

   Vymazat
 2. Tenhle vzhled mi přijde lepší :)
  Nechápu, co z toho ty podvodníci mají... :/
  Jinak vítězce Gratuluji :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem ráda že se líbí. :)
   To já osobně taky netuším. Nejhorší je, že ta osoba nepodváděla jen u mě, ale i u ostatních účastníků HOPu. :/

   Vymazat
 3. Gratulujem.:)
  Mne sa veľmi páčil aj tvoj vzhľad predtým, no tento je tiež absolútne dokonalý.:3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se také líbil, ale upřímně přiznám, že si myslím, že tenhle se mi vážně povedl. A mám z něj nehoráznou radost. :D Takže jsem vážně ráda, že se líbí i ostatním. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.