pátek 13. března 2015

Vyhlášení vítězů narozeninové soutěže

Soutěž byla 10. března 2015 ukončena a jelikož vás patrně zajímá, kdo v narozeninové soutěži vyhrál, mám tu pro vás oznamovací článek!
Nejdříve bych vám ovšem chtěla moc poděkovat, že jste se do soutěže vůbec zapojili! Bylo vás docela dost, takže to mám radost. Moc děkuji i za vyplnění bonusových otázek, předestřeli jste zajímavé názory a dali mi tipy na skvělé knihy, na které se určitě podívám!
Jen tedy příště bych uvítala, kdybyste si neodklikávali vstup navíc a ještě mi k tomu nenapsali, že vy sami ty podmínky na získání vstupu vlastně nesplňujete, to by bylo moc bezva.

Nebudu to protahovat a přejdu tedy k těm vítězům:

Knihu z BookDepository vyhrává:

Knihu Esej o tragédii vyhrává:

Knihu Pán ohně vyhrává:

Knihu Muž jménem Ove vyhrává:

Vítězům moc a moc gratuluji! Pokud jste v soutěži nevyhráli, určitě nesmutněte, jistě budu pořádat nějakou další, ve které se na vás usměje štěstí.

To je k vyhlášení z mé strany vše. Já teď jdu obepsat vítěze.

10 komentářů:

 1. Ještě jednou moc díky, udělala jsi mi obrovskou radost! :)
  Gratuluji ostatním výhercům :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš zač! :) Já jsem moc ráda, že tu radost máš! :D :)

   Vymazat
 2. Vítězům moc gratuluju a tobě se moc omlouvám. Neumím odpovídat přímo na otázky, ale teď vím, že udělám líp, když tě svých nesmyslů, které dávají smysl jen mně, ušetřím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím tě, za co se omlouváš? :) Pokud reaguješ na mou poznámku výše, vůbec to nebylo mířeno na tebe nebo tak něco. Ono mi totiž pár lidí udělalo to, že si odklikli vstup navíc za GFC sledování a napsali do té kolonky "nesleduji" či si odklikli vstup navíc za bloglovin a napsali něco ve smyslu "tuhle službu nepoužívám". Nechtěla jsem tím nikoho urazit a pokud jsem se tím tebe dotkla, tak se moc omlouvám, opravdu mě to mrzí. Mně se naopak tvé komentáře líbí a nemám s nimi problém. ;) :)

   Vymazat
  2. Upřímně mi spadl kámen ze srdce. Máš pravdu :), to asi není můj případ, že bych si tímto způsobem, tedy nijak, odklikávala vstupy. I tak se omlouvám, že jsem občas neodpovídala přímo na otázky, protože jsem nad nimi příliš hloubala, až jsem se nakonec nedokázala vymáčknout, jak jsem přesně chtěla. Takže ještě jednou promiň a ber to! :D

   Vymazat
  3. Opravdu se nemáš za co omlouvat! Já mám vždycky hroznou radost, když někdo napíše aspoň něco. :)

   Vymazat
 3. congrats vítězům. :)
  hej, doufám, že další soutěž bude taky s BD. nebo Tě to zrujnuje? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hej, to ještě nevím. :D Soutěže s BD budou asi spíš k oslavě jen výjimečnějších událostí, ale kdo ví. :D Rozhodně je pro mě při soutěži o knihy vlastního výběru lepší dát soutěž s BD než v rámci nějakého českého e-shopu, no. :D :)

   Vymazat
  2. stve me, ze od doby, kdy oslabila koruna, zacinaji byt i knihy na BD drahe. primo mi to lame srdce. :P ale to postovne zdarma je famozni. :D

   Vymazat
  3. Jo, teď je to s těmi cenami dost špatný. :/ Ale ono to je prý i tím, že BD vlastní Amazon, no. Jo, aspoň že to poštovné je zdarma. :D :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.